Lastetoa mööbel

Lastetoas mugava ja meeldiva õhkkonna loomine, mis aitab kaasa Teie lapse arengule, on õilis ja vastutusrikas tegevus.
Lastetubade loomisel tellimuse järgi koostatakse tööprojekt vastavalt ruumi planeeringule. Mööbel valmistatakse ergonoomika nõudeid järgides: seda on mugav kasutada, ning sektsioonide mõõtmed on arvestatud nii, et mänguasjad, riided ja muud asjad sinna kenasti ära mahuksid.
Sobitades traditsioonilisi sirgeid sektsioone lisaelementidega (ümardatud nurkadega riiulid, klaasiga fassaadid, kroomitud torud, originaalsed käepidemed)  võib anda huvitava ruumikujundusliku aktsendi. Väga leidliku disainiga on arvutilauana kasutatav nurgalaud. Uste erinevad avamissüsteemid võimaldavad samuti Teie lapse tuba mitmekesistada.

Eritellimusel voodi valmistatakse ökoloogiliselt puhastest ohututest materjalidest. Enamgi veel, just Teie valite need materjalid, millest me voodi valmistame. See loob tervislikud tingimused lapse uneks.Teie last ei ohusta ei une ega mängimise ajal miski. Meie disainerid töötavad  tellimusena välja lastevoodi, kus kõige hoolikamalgi kontrollimisel ei leia ühtki ohtlikku detaili või teravat nurka.