süsteem "ECCO"

Lükandsüsteem Aristo on eliitne libisemis- ja swingingute süsteem. Aristo alumiiniumprofiili ja tõukesüsteemide tootmise tehnoloogia on üks maailma arenenumatest.

Esmast alumiiniumsulamist kasutatakse Aristo alumiiniumprofiili valmistamiseks. Profiil valmistatakse ekstrusioonitehnoloogia abil; kasutatakse spetsiaalseid vormimisvahendeid.

Alumised veljed on valmistatud metallist laagritest; nad ei vaja määrimist, pakkudes samal ajal müramat ja sujuva lükandukse. Ülemine rataste ketas on valmistatud kõrgtugevast plastist. Aristo pikad valuveljed on väga usaldusväärsed ja vastupidavad; neid peetakse üheks parimaks sellisena. Alumise valamisratta maksimaalne kandevõime on 50 kg. Pööratava ukse mehhanismid ja rajad suudavad vastu pidada kuni 110 000 avatud sulgemise tsüklit, mis on umbes 30 aastat 10 päeva jooksul (vastavalt tehase testidele).

Peamised erinevused EKONOMi ja STANDARTi vahel on lihtsam struktuur ja taskukohane hind. See süsteem sobib neile, kes ei vaja kõrgekvaliteedilisi ja kõrgeid koormusi, kuid otsivad optimaalset hinna ja kvaliteedi suhet.